KANSER HASTALARI BİRLİĞİ’NDEN VEFA SALMAN’A TEŞEKKÜR

KANSER HASTALARI BİRLİĞİ’NDEN VEFA  SALMAN’A TEŞEKKÜR 

Yalova Kanser Hastaları Birliği Derneği yöneticileri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a kanser hastalarına yönelik yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.

 SALMAN; “HEPİMİZ KANSER TEHLİKESİ İLE KARŞI KARŞIYAYIZ.”

 Yalova Kanser Hastaları Birliği Derneği Başkan Yardımcısı Nurcan Bayar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Vefa Salman ‘ı ziyarette bulundu. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Hepimiz kanser tehlikesiyle karşı karşıyayız. Gönül böyle istemiyor ancak ortada böyle bir gerçek var. Her birey potansiyel bir kanser hastası ve engelli adayıdır. Sosyal belediyecilik anlayışı ile yasalar çerçevesinde elimizden geldiğince derneğinize ve kanser hastalarına yardımcı olmaya çalışıyorum” dedi.

BAYAR;“ SADECE BELEDİYE BAŞKANI SIFATIYLA DEĞİL, VİCDANEN DE YARDIMCI OLUYORSUNUZ”

 Dernek olarak kanser ile mücadeleye devam ettiklerini ifade eden Yalova Kanser Hastaları Birliği Dernek Başkan Yardımcısı Nurcan Bayar; “Bazı üyelerimizin kanserle savaşı inanın herkese örnek oluyor. Sadece Yalova’da değil diğer şehirlerdeki  kanser hastaları ile de diyalog halindeyiz. Sadece Belediye Başkanı sıfatıyla değil, vicdanen de bizlere her zaman yardımcı oluyorsunuz Teşekkür ederiz” dedi.

Kanser hastalarının sorunları ve yapılabilecek faaliyetler hakkında Başkan Salman’a bilgi veren dernek yöneticileri, günün anısına Salman’a teşekkür plaketi takdim ettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.