TEMA’DAN TEŞEKKÜR

TEMA’DAN TEŞEKKÜR

KENT HALKI OLARAK ORTAK ÇIKARLARIMIZDA BİRLEŞTİK.

Dünya Su Günü ve Orman Haftası, Yalova’da sevindirici bir ilgi içersinde kutlandı. Tema Yalova Temsilcisi Faruk Tezcan “Etkinliklerimize Su Paneli ile başladık. Yeşil Körfez Su Birliği arıtma tesisleri sahasında fidan dikme etkinliğiyle sonlandırdık. Fidan dikim etkinliğine Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu, İsmetpaşa İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Ziya Gökalp İlkokulu, Doğa Koleji, Zübeyde Hanım Ortaokulu’ndan toplam 240 öğrenci katıldı. Ayrıca İl protokulu da bu güzel etkinlikte öğrencileri yalnız bırakmayarak fidan diktiler.

Hafta boyunca yapılan etkinliklere Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Kent Konseyi Başkanı Şükrü Önder, Yeşil Körfez Su Birliği Başkanı Ömer Nergis, Orman İşletme Müdürü Mustafa Güner büyük destek verdiler, bizzat katıldılar ve sahiplendiler. İl Müdürlerimiz, Belediye Başkanlarımız, hemşehrilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz coşkuyla etkinliklere katıldılar. Gösterilen ilginin çevre konularına karşı bilinçli yaklaşımın arttığı şeklinde yorumluyoruz. Bu çok sevindirici durumdur. Hafta boyunca ilgili kurumların çalışanları ve Tema Gönüllüleri de çok yoruldular. Tüm emeği geçenlere Tema Yalova Temsilciliği olarak gönülden teşekkür ediyoruz.”

Bunları da sevebilirsiniz

TEMA’DAN TEŞEKKÜR” için bir yorum

  1. Keşke bu tür organizasyonlar çoğalsa halen o kadar yetersizki ağaçlandırma çalışmaları. Türkiye’ nin her yerinde artarak devam etmeli ağaçlandırma bilinci.
    Teşekkürler hatırlatma için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.