YALOVA ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ 7. YAŞINI KUTLUYOR..

 

 

28-29 Mart 2015 Cumartesi-Pazar günü Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi 7 yaşını kutluyor…

7 yıl önce Mart ayında hizmete giren ve Yalova – İzmit Karayolu, Sahil Mahallesi No:85 Çiftlikköy – YALOVA’da bulunan Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi, 7 yaşını büyük kampanya ile kutluyor.

Yalova Özdilek 7. kuruluş yıldönümü dolayısıyla 27-29 Mart tarihleri arasında büyük inidirim kampanyası düzenliyor.

Özdilek’te 2 gün boyunca düzenlenecek ve bir şölene dönüşecek 7. yıl kutlamaları çerçevesinde 28-29 Mart 2015 C.martesi ve Pazar günü Çocuk şenlikleri, yarışmalar, sürpriz hediyeler ,şişme oyun parkı,jonglör, palyaçolar, Maskotlar, balon dağıtımı ,yüz boyama, canlı müzik ve daha birçok süprizler Yalovalıları bekliyor .

Ayrıca 28-29 Mart 2015 C.martesi ve Pazar günü , Özdilek Alışveriş merkezinde Ücretsiz karikatür çizimi yapılacak ve müşterilerimize karikatürleri hediye edilecektir. Ve Pazar günü pamuk şeker dağıtımı yapılacaktır.

27-29 mart 2015 tarihleri arasında Özdilek CineTime Sinemalarında 1 bilet alana bir bilet hediye edilecektir.(3D filmler hariç)

Özdilek Alışveriş Merkezi açılış yıldönümüne özel hazırlanacak dev 7. Yaş pastasını 28 Mart Cumartesi günü Özdilek misafirleri ile birlikte kesecek.

Yalova’nın yanı sıra çevre il ve ilçeler ile Körfez sahil yolunu kullanan müşterilerinde rahatlıkla ulaşabileceği konumuyla öne çıkan alışveriş merkezi iki kat olarak toplam 19 bin metrekarelik bir satış alanına sahip. Özdilek Yalova Alışveriş Merkezi, market, mağaza, cafe restoran, sinema ve çocuk eğlence merkezi, oto yıkama, geniş otopark ve yeşil alanlarıyla, müşterilerine keyifli bir ortamda alışveriş imkanı sağlıyor.

Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi’nin marketinde her zaman taze, kaliteli ve zengin ürün çeşidiyle alışverişinizi rahat bir ortamda yapabilir, Zengin mönüsü ve kusursuz hizmet anlayışıyla, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan kafe ve restoranında alışveriş yorgunluğunuzu keyfe dönüştürebilirsiniz.Her yaşta ve her zevke hitap eden mağazasında, en göz alıcı ve en geniş ürün seçeneği ile modayı yakından takip edebilirsiniz. Ev sıcaklığı ve konforunda film izleme keyfini, Dolby Digital sistemli, 7 sinema solonuyla yaşabilirsiniz. Çocuk Eğlence Merkezinde, çocuklarınız doyasıya eğlenebilir, sizlerde alışverişinizi farklı kılabilirsiniz. Zengin çeşit, en son çıkan teknoloji ürünlerini, Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi’ndeki Teknosa mağazasında bulabilir, dünyaca ünlü seçkin markaların yer aldığı Tekin Acar Kozmetik mağazasında ise , güzelliği en uygun fiyatlarla yaşayabilirsiniz.

 

HİZMET VERİLEN SAATLER

MARKET :Açılış: 08:00 Kapanış: 24:00
MAĞAZA :Açılış: 08:00 Kapanış: 24:00

KAFE :Açılış: 07:00 Kapanış: 24:00
RESTORAN :Açılış: 12:00 Kapanış: 20:00
AÇIK BÜFE KAHVALTI : Açılış : 07:00 Kapanış : 11:30

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.