YTSO Müşterek Meclis Toplantısı Yapıldı

 YTSO Meslek Komiteleri Müşterek toplantısının birincisi Lova Otelde Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, YTSO Meclis Üyeleri, meslek komitesi üyeleri ile kadın ve genç girişimciler kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

YTSO Meclis Başkanı Cemil Demiryürek’in yaptığı açılış konuşmasının ardından, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu İlimizde yapılan çalışmalar hakkında genel bir değerlendirme yaparak kamuda hizmet vermenin çok önemli bir sorumluluk olduğunu belirterek vatandaşa işlemleri için her türlü kolaylığın sağlanmasının en önemli görev olduğunu ifade etti ve kendisine her konuda, her zaman ulaşılabileceğini bilgisini aktardı.

 

Toplantının devamında Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan tarafından ay içerisinde yapılan faaliyetler hakkında üyelere bilgi aktarıldıktan sonra meslek komitesi üyelerinin görüş ve önerileri paylaşıldı. Kadın ve Genç girişimci kurulları başkanlarının faaliyetlerine ilişkin bilgilendirmeleri sonrasında 2015 Yılı Müşterek Meclis toplantısının birincisi sona erdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.