AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI YOĞUN ÇALIŞIYORLAR

Ak Parti Yalova Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan seçim çalışmalarına tüm hızlarıyla devam ediyorlar. Ziyaretler kapsamında Kamu kurum ve Kuruluşlarını ziyaretlerde bulundular ve ismet paşa mahallesindeki seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdiler.

 

“Yeni Türkiye Yolunda İkinci Yarı Başlıyor”

 

Ak Parti Yalova Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan, İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sn. Ayşenur İslam Hanımefendiyi Makamında Ziyaret Ettiler. Aile Sosyal Politikalar Bakanımız Yalova’mız İçin Her Türlü Desteği Vermeye Hazır Olduğunu Söyledi. Sonrasında Bakanlık ziyaretlerini kapsamında Ankara Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığını Ziyaret Ettiler ve Ankara da görüşmelerini sürdürüyorlar. Gençlik ve Spor Bakanlığından sonra Maliye Bakanlığıyla ziyaretleri devam edecek.

 


 

YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI, İL TEŞKİLATI VE BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU

 

Ak Parti Yalova Milletvekili Adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan beraberinde İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Kadın Kolları Başkanı Melahat Yalçın, Gençlik Kolları Başkanı Numan Aslankaya, Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ile Basın Mensuplarının da davetli olduğu kahvaltı programında bir araya geldiler. Şehrimizin genel sorunlarının konuşulduğu program çok verimli ve keyifli geçti.

 

Ak Parti Yalova İl Teşkilatı tarafından düzenlenen toplantıda ilde yapılan yatırımlar anlatıldı. Burada söz alan Ak Parti Yalova Milletvekili adayı Fikri Demirel, “2-0 Ankara’da tüm kapıların bize açılması anlamına gelir. 2-0 Yalova’nın geleceğidir” dedi.

 

Ak Parti Yalova İl Teşkilatı tarafından düzenlenen basın toplantısı Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclisi üyeleri ile Ak Parti Yalova Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan’da katıldı. Burada söz alan Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Adaylar açıklandıktan sonra yoğun bir tempo ile çalışmalara başladık. Görünen o ki Ak Parti önüne koyduğu 2-0 hedefine çok yakın. Salı günü Ankara’da vekil adayı arkadaşlarımızla birlikte bakanlarla görüşerek Yalova’da süren yatırımlar ve ihtiyaç duyulan yatırımlar hakkında bilgiler aktardık” dedi.

 

Yusuf Ziya Öztabak’ın ardından söz alan İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel ise ilde yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verdi. Yalova’da 2014 yılında Köydes Programları dahilinde  2 milyon 444 bin TL yatırım yapıldığını söyledi. 2015 yılında ise Köydes vasıtası ile şu ana kadar Yalova’da 2 milyon 222 bin TL yatırım gerçekleştirildiğini vurgulayan Demirel, 2015 yılında özel idare programı kapsamında 3 milyon 169 bin TL yatırım yapıldığını söyledi. Demirel şu ana kadar Yalova’da sathi yol kaplaması, sıcak asfalt yapımı ve ilyasköy Göleti yatırımları kapsamında ise 10 milyon 476 bin TL’lik yatırım gerçekleştirildiğinin altını çizdi.

 

Ak Parti Yalova Milletvekili adayı Fikri Demirel’de toplantıda söz alarak konuştu. 7 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Milletvekili Genel Seçiminde Ak Parti’nin Yalova’da 2-0 yapmasının önemine değinen Demirel, “Yalova’nın hızlı bir şekilde kalkınmasının anahtarı bu seçimde 2-0 yapmaktan geçiyor. Eğer Yalova’dan 2 milletvekilini meclise gönderirsek tüm kapılar kendiliğinden açılacaktır. 2-0 Yalova’nın geleceği, kalkınma anahtarıdır. Konu Ahmet’in Mehmet’in milletvekili olması meselesi değildir. Konu Yalova’nın geleceğidir. Yalova halkı bunu sağlarsa ilin daha iyi duruma geldiğine herkes şahit olacaktır” dedi. 

 

Milletvekili Adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan “davetimize katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

 

YALOVA KAMU KURUMLARI İL MÜDÜRLÜKLERİNE ZİYARET

 

Ak Parti Yalova Milletvekili Adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan beraberinde İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Kadın Kolları Başkanı Melahat Yalçın, Gençlik Kolları Başkanı Numan Aslankaya, Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ve yönetim kurulu üyelerimizle Sosyal Güvenlik Kurumu ziyareti gerçekleştirdiler. Kurum çalışanlarına kolaylıklar dileyen vekil adayları kurum müdür Sayın Mehmet Salih Aydın’ı da makamında ziyaret ettiler. Ardından Orman İşletme Müdürlüğü ziyareti gerçekleştirdiler. Kurum çalışanlarına kolaylıklar dileyen vekil adayları kurum müdürümüz Sayın M.Mustafa Güner’i de makamında ziyaret ettiler. sonrasında , Milli Parklar ve Ticaret Müdürlüklerimize ziyaret gerçekleştirdiler.Vekil adaylarımız kurum çalışanlarına kolaylıklar dilediler. ardından Uedaş Yalova İl Müdürlüğü ziyareti gerçekleştirdiler.Kurum çalışanlarına kolaylıklar dileyen vekil adaylarımız Uedaş müdürü Sayın Volkan Çelik ‘i de makamında ziyaret ettiler. sonrasında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ziyaretini gerçekleştirdiler.Kurum çalışanlarına kolaylıklar dilediler.

 

“Biz inanıyoruz 2-0 ‘a…Haydi Yalova…Sıra Sende”

 

Ak Parti Yalova Milletvekili adayları Fikri Demirel ile Mehmet Demirhan, tüm teşkilat üyeleri ve yol arkadaşlarıyla birlikte İsmet Paşa mahallesi seçim irtibat ofisimizin açılışını gerçekleştirdiler. açılıştan sonra Milletvekili adayları Fikri Demirel ile Mehmet Demirhan yaptıkları açıklamada “Teşkilat üyelerimızın heyecanı ve coşkusu memnuniyet vericiydi. Biz inanıyoruz ve emin adımlarla yürüyoruz 7 Hazirana…biz inanıyoruz 2-0 ‘a…Haydi Yalova…Sıra Sende” dediler.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.