AMD ve NVIDIA’dan GTA V İÇİN ÖZEL SÜRÜCÜ

Grand Theft Auto V PC sürümünün yayınladındığı gün iki ekram kartı üreticisi AMD ve NVIDIA yeni ekran kartı sürücülerini yayınladılar.

 

AMD, PC oyuncularının sabırsızlıkla beklediği oyunlardan Grand Theft Auto V için yeni ekran kartı sürücüsünü yayımladı. GTA V’e özel olarak optimize edilen Catalyst 15.4 beta numaralı sürücü ile AMD ekran kartı kullanıcıları oyundan daha yüksek performans elde edebiliyorlar. Sürücü aynı zamanda Battlefield Hardline, Far Cry 4 ve Shadow of Mordor oyunlarında da performans iyileştirmeleri sunarak Crossfire profillerini de ekliyor.

 

GTA V’e özel sürücüyü is Buradan indirebilirler.

 

NVIDIA, PC oyuncularının sabırsızlıkla beklediği oyunlardan Grand Theft Auto V için yeni ekran kartı sürücüsünü yayımladı. Grand Theft Auto V’den en iyi performansı almak isteyen GeForce ekran kartı kullanıcıları yeni Game Ready sürücüsü sayesinde tek bir tuş ile optimizasyon sağlayan GeForce Experience desteğini kullanabilecekler. 350.12 WHQL onaylı sürücü oyunda performans artışının yanı sıra GeForce GTX Titan X desteği ve GTA V için SLI profilini de beraberinde getiriyor. Ön yükleme için hazır olan Grand Theft Auto V’e PC oyuncuları bugün (14 Nisan) itibariyle erişebilecekler.

 

GTA V’e özel sürücüyü ise buradan indirebilirler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.