YALOVA PROFESYONEL AŞÇILAR DERNEĞİ KURULDU

‘Aktif bir dernek olacağız’

 

Yalova’da kurulan Profesyonel Aşçılar Derneği yönetim ve başkanı belirledi. Dernek yaptığı toplantıda üyeleri ile birlikte ilk kararlarını aldı. Yalova’da profesyonel şekilde aşçılık mesleğini sürdüren birçok meslektaşın bir arada bulunması adına böyle bir girişimde bulunduklarını ifade eden Dernek Başkanı Ekrem Karagöl, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

 

‘İlk adımları attık’..

 

Başkan Karagöl yaptığı açıklamada şu şekilde konuştu: “Gururluyum, mutluyum, onurluyum. Çünkü bu zafer benim değil bizimdir. Beni, bizleri yetiştiren şeflerindir. Yalova’ya geldiğim günden beri bu şehirde başarı olacak demiştim. İş, dernekçilik, proje anlamında kısacası aşçılık için yeni bir hareket yapacağız. Bilindiği üzere Yalova’nın büyük bir tesisinin sorumluluğu yardımcılarım yol arkadaşlarım Serkan Kavuk ve İlhan Kartal ile birlikte üzerimizde. İlk olarak hep işimizde başarı odaklı çalıştık, artık bir yeni yükümüz daha var oda Yalova’nın Profesyonel Aşçılar Derneğidir. İlk adımları attık önümüzde uzun bir süreç var. Etkinliklere ziyaretlere, tanıtımlara, turizme katkı sağlamaya hazırız. Bugüne kadar yapmış olduğum eğitim seminerleri, hayat engel tanımaz, huzurevinde huzur buluyoruz projelerine derneğimiz adına devam edeceğiz. Hatta açılışımızı bile onlarla yapacağız. Aşçılık camiasına, Yalova’ya hayırlı uğurlu, olmasını temenni ediyorum. Söylemeden geçmeyeceğim desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Hasan Uysal’a ve Burak Yurdakan’a teşekkür ediyorum.”

 

Yönetim Kurulu oluşturuldu..

 

Yalova Profesyonel Aşçılar Derneği Yönetimi Şu Şekilde: Onursal Başkan: Burak Yurdakan, Başkan: Ekrem Karagöl, Başkan Yardımcısı: Serkan Kavuk, Muhasip: Nursel EKİN, Genel Sekreter: Halil Kavuk, Basın Sözcüsü: Hilal Bozkanat, Organizasyon Sorumlusu: Gökhan Pusal, Üye: Cihad Ecer Üye: İlhan Kartal

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.