AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYI MEHMET DEMİRHAN: HEDEFLERİMİZ İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ

AK Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet Demirhan, Bayraktepe Mahallesi’nde esnaf ve ev gezileri gerçekleştirdi. Mahallede çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan Demirhan’a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

 

Muş Milletvekili Muzaffer Çakar ve partililerle birlikte Bayraktepe Mahallesi’nde esnaf ve ev gezileri yapan AK Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet Demirhan, her kesimden vatandaşlardan büyük destek alıyor. Karşılaştığı çocuklarla yakından ilgilenen Demirhan, “Bütün çabamız, çocuklarımızın bizlerden daha iyi şartlarda yetişmeleri içindir. Ülkemizi; 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine taşıyacak olan gelecek neslimiz için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

 


 

“DÜNYANIN HER YERİNDE VARIZ”

 

Bayraktepe Mahallesinde her yaştan insandan sıcak ilgi ve büyük destek gören AK Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet Demirhan, Yalova’da 2023 hedeflerine yönelik çok ciddi çalışmalar yapıldığını söyleyerek, “Cumhurbaşkanımızdan, Başbakanımıza, bakanlarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarına kadar hepimiz, ülkemiz için koyduğumuz hedeflere ulaşmak için gece gündüz çalışıyoruz. Türkiye, her geçen gün daha da güçlenip büyüyor. Bundan 12 yıl önce kapı kapı para arayan Türkiye, bugün sadece ülkemize değil, dünyanın bir çok ülkesinde ecdadımızın izinde giderek yatırım yapıyor.

 

“HAYAL BİLE EDEMEZLER”

 

AK Parti iktidarına kadar okullarında kitap sorunlarını yaşayan öğrencilerimiz, bugün kitaplarını sıralarının üzerinde buluyor. Bununla kalınmıyor, öğrencilerimize bilgisayarlar dağıtılıyor. Okullarda akıllı tahtalarla dersler işleniyor. Sınıflarında, internetten yararlanılıyor. Başörtüsü sorunu yaşanmıyor. Geleceğimizin teminatları olan öğrencilerimize teknolojinin tüm nimetleri sunuluyor. Bizim bu yaptıklarımızı birileri hayal bile edemez” dedi.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: