ÇEVRE VE ORMAN ESKİ BAKANI OSMAN PEPE YALOVA’DA

Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe, Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Yalova Milletvekili adayı Fikri Demirel ve parti yöneticileri, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde esnaf ve ev ziyaretlerinde bulunan Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe, Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Yalova Milletvekili adayı Fikri Demirel’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler. Esnafa ve vatandaşlara çiçek dağıtan Pepe, Öztabak ve Demirel, vatandaşlarla oldukça samimi sohbetlerde bulundu.

 

BERABERLİK VAR, KARDEŞLİK DUYGUSU VAR”

 

Kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet eden Osman Pepe, “Ülkemizde çok şükür birlik var, beraberlik var, kardeşlik duygusu var. Bir zamanlar insanımızı birbirine düşürmek isteyen zihniyete artık halkımız prim vermiyor. Ülkemizdeki bu güzelliklerin devamı için el birliğinde gayret gösteriyoruz” dedi.

 

GENÇLERE ÖĞÜTLER

 

Mahalle gezisinde gençlerle de sohbet eden Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe, “Üniversiteli gençlere hedef çıtasını daima yüksek tutmalı, yabancı dilleri öğrenmeli. Okuldan mezun olduktan sonra belediyelerde işe girmeyi düşünmemeli. Şimdiki üniversite mezunları bizim kadar şanslı değiller. Her yıl on binlerce genç, üniversitelerden mezun oluyor. Bir işe torpille girilebilir, ancak beceri ve bilgi yoksa orada torpille kalmak zordur” ifadelerini kullandı.

 

“İVME YÜKSELİYOR”

 

Seçimlere sayılı günler kala halkın teveccühünün artarak yükseldiğini dile getiren AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Bu ivmenin yükselerek devam edeceğini görüyoruz. Halkımızın bize olan teveccühünü boşa çıkarmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yalova’da 2-0 için tüm teşkilatlarımız görev başında. Yalova’nın daha iyi hizmetler alabilmesi için Ankara’da 2 vekille temsil edilmesi gerekiyor” diye konuştu.

 

“YALOVA’YI DAHA YÜKSEKLERE TAŞIYACAĞIZ”

 

Çalışmaların çok verimli geçtiğini vurgulayan AK Parti Yalova Milletvekili adayı Fikri Demirel, “ Türkiye ve Yalova, yoluna güvenli ve iyi bir şekilde devam ediyor. Bazıları Türkiye’nin kalkınmasından, güçlenmesinden mutlu değiller. Biz yolumuza, hizmetlerimize bakıyoruz. Yalova’mızı turizm, sanat, eğitim, sanayi başta olmak üzere her alanda daha yükseklere taşımak için gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.