KUNDAKTAKİ BEBEĞİNİ BIRAKTI SEÇİM ÇALIŞMASINA KATILDI

Ak Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet  Demirhan’ın, seçim çalışmalarında büyük desteği eşi Rana Demirhan’dan görüyor.

 

AK Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet  Demirhan, gece- gündüz demeden seçim çalışmalarını sürdürürken, eşi Rana Demirhan’ da yaptığı çalışmalarla eşine büyük desteği veriyor.
Yaklaşık 1 ay önce kız çocuğu dünyaya getiren Rana Demirhan, kundaktaki bebeğini ailesine teslim ederek eşine destek olmak için seçim çalışmalarına katıldı.

 
Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı program çerçevesinde, adeta milletvekili adayı gibi çalışan Rana Demirhan, İl Kadın Kolları üyeleriyle birlikte ev ev gezerek, AK Parti’nin yaptığı hizmetleri anlatıyor.

 
İlçe ilçe, mahalle mahalle, ev ev gezen Rana Demirhan, vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek, dertlerine ortak oluyor. Kimi zaman hastanede hastaları kimi zaman evlerinde yaşlıları ziyaret ederek hayır dualarını alan Rana Demirhan, seçim bürolarını da aktif olarak kullanıyor. Mütevazi kişiliğiyle bulunduğu ortamda insanların gönlünü kazanmayı başaran Rana Demirhan, “her erkeğin arkasında başarılı bir kadın vardır” sözünün de hakkını fazlasıyla veriyor. Kadın Kolları üyeleriyle Çarşı-Pazar gezen Rana Demirhan, halkın refahı ve mutluluğu, ülkenin geleceği, güçlü ve istikrarlı hükümetin devamı için 7 Haziran’a kadar gece-gündüz çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

 

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: