SAADET PARTİLİLER 8. ULUSLARARASI ÖĞRENCİ BULUŞMASINDA

Saadet Partisi Milletvekili Adayları Talip Bayburtlu , Mehmet Mete ve Saadet Partisi İl Başkanı Celal Korkmaz 8.Uluslararası Öğrenci Buluşması’na katıldı.

 

17 ülkeden gelen ve Yalova’da eğitim gören öğrencilerle görüşen Saadet Partisi heyetinin ziyareti renkli görüntülere sahne oldu.Ziyarette Yemenli bir öğrencinin Merhum Başbakan Necmettin ERBAKAN ile alakalı düşüncelerini anlatması esnasında yapılan kısa bir sohbet katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Programda yabancı öğrencilerle sohbet eden Saadet heyeti Filistinli bir öğrenciyle Filistin’in şu an ki durumunu ve İslam Birliği’nin önemi de konuştu.Saadet Partisi’nin Milletvekili Adayı Talip Bayburtlu ”Biz inanıyoruz ki en kısa zamanda Mescid-i Aksa’da Filistin’in özgürlüğünü ve kurtuluşunu yaşayacağız.O güzel günlere erişmek için çalışacağımıza söz veriyoruz.” dedi.

 

Saadet Partisi’nin Milletvekili Adayı Mehmet Mete ise ”Biz İslam Birliği’ ni bir an evvel kurmak zorundayız.Gazze’nin kurtuluşu Avrupa Birliği’nde değil İslam Birliği’ndedir.” dedi. Programın ardından Türkiye Spastik Engelliler Federasyonu’ nun 6.Olağan Genel Kurulu’na katılan heyet federasyon yetkilileri ile ve katılımcılarla görüşen heyet daha sonra Yalova Siirt Vakfı’nın da açılışına katıldı. Açılışta Siirt Vakfı yöneticileri ve açılışa gelen vatandaşlarla görüşen Saadet Partisi heyeti ziyaretlerini noktaladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.