ALTINOVA’DA DOĞALGAZ SEVİNCİ

Altınova Belediyesi ve Armagaz işbirliği ile ilçede doğalgaz hattı geçmeyen bölgelerde hummalı bir çalışma başlatıldı. Çalışmaların sonunda Altınova’da doğalgazsız bölge kalmayacak.

 

Altınova Belediyesi ve Armagaz işbirliği ile Mimar Sinan Caddesi, 3 Evler Mevkii, Gebe Çınar Mevki arkasındaki 55. Sokak’ta eksik kalan doğalgaz hattı çalışması start aldı.

 

HUMMALI ÇALIŞMA

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral doğalgaz çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada, “Mimar Sinan Caddesi’ndeki çalışma tamamlandı. Böylelikle caddede eksik bir yer kalmadı. 3 Evler Mevki’nde çalışmalar bitmek üzere. Çınarkoru’da çalışmalar başlatılıp süratle devam ediliyor. Gebe Çınar Mevki arkasındaki 55. Sokak’ta çalışmalar tamamlandı. Tüm yerlerdeki çalışmalar tamamlandıktan sonra asfalt ve parke çalışmalarına başlanacak. Ayrıca, 55. Sokak’ta kanalizasyon yapıldıktan sonra yol çalışmasına başlanacak” dedi.

 

TEŞEKKÜR

 

Yapılan bu çalışmalar sonunda mevkii olarak doğalgazsız yer kalmayacağını söyleyen Başkan Oral, “Yoğun programlarına rağmen eksik kalan yerlerimizde doğalgaz hattı çalışmalarına başlayan ARMAGAZ’a ilçe halkım adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.