AZMİ İLE TAKTİR TOPLUYOR

51 yaşındaki Şükriye YILDIRIM, Özel Atakent Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Rumeysa VAROL’ un beslenme tavsiyelerine uyarak tam 36 kilo verdi.

Şükriye YILDIRIM, uzun süredir fazla kilolarından şikayetçiydi. Çeşitli yöntemlerle kilo vermeyi denediyse de başarılı olamadı. Son yıllarda fazla kilo sorununa bir de şeker hastalığı eklenmişti. Bunun ardından Beslenme ve Diyet Uzmanı Rumeysa VAROL’ a danışan YILDIRIM, düzenli diyete başladı. Tüm önerilere uyan YILDIRIM bir buçuk yılın ardından tam 36 kilo verdi, üstelik şeker hastalığından da kurtuldu.

Uyguladığı diyeti yaşam tarzı haline getirmeyi başardığını belirten ve sonuçtan oldukça memnun olan YILDIRIM;

“ Rumeysa Hanım ile diyet sürecine bir buçuk yıl önce başladım. Kendisinin tavsiye ettiği beslenme önerilerine eksiksiz uydum. Dışarıda yemek yediğimde öğünümün miktarına ve sıklığına çok dikkat ettim. Diyetimin dışına hiç çıkmadım, fakat diyetisyenimin kontrolünde zaman zaman ufak kaçamaklar da yaptım ve bu şekilde 36 kilo verdim. Beni gören tanıdıklarım çok şaşırıyor ve bunu nasıl başardığımı soruyor. Ben Beslenme ve Diyet Uzmanı Rumeysa VAROL sayesinde bunu başardım” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.