BAŞKANLARDAN KAPLAN’A ZİYARET

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Armutlu Belediye Başkanı Mehmet Birkan ve Esenköy Belediye Başkanı Özer Kaptan, Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’ı ziyaret ettiler.

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Armutlu Belediye Başkanı Mehmet Birkan ve Esenköy Belediye Başkanı Özer Kaptan, Yalova Gençlik ve Spor  İl Müdürü Metin Kaplanı makamında bir araya geldiler.

 

YATIRIMLAR ELE ALINDI

 

Görüşmede  İlçelerde ve beldede planlanan ileride yapılacak spor yatırımları hakkında ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın destekleriyle devam eden; Esenköy Belediyesi’nin spor salonu yapımı, Armutlu Belediye’sinin spor salonu yapımı  ve Altınova Belediye’sinin  futbol sahası ve tribün proje çalışmaları ve yatırımlarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.


KOORDİNELİ ÇALIŞMALAR

 

İl Müdürümüz Metin Kaplan yaptığı açıklamada, “Başkanlarımızla Yalova gençliği ile spor ve sporcuya daha iyi hizmet verebilmek için bir araya geldik. Ziyaretten dolayı teşekkür ederim. Belediyelerin tesisleşmesi ile spora katkı sağlaması ilimizde  spor etkinliklerine büyük yarar sağlayacaktır. Belediyelerimizle beraber koordineli çalışmalarla ilerde, İnşallah daha büyük hedeflere ulaşacağız” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: