EĞİTİMCİLERDEN ORAL’A PLAKET

Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

 

Altınova İlçe Milli eğitim Müdürü Zeki Sitar ve beraberindekiler, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ederek kendisine teşekkür plaketi sundular.


EĞİTİME KATKILARINDAN DOLAYI

 

Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, Şube Müdürleri Abdulhalik Köse ve Çetin Örs ile okul müdürleri, Altınova ilçesindeki tüm okullara yardım ve desteklerinden dolayı Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral´ı Makamında ziyaret ederek, hazırlamış oldukları plaketi takdim ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, Başkan Oral’a eğitim öğretimin gelişmesi için yaptıklarından dolayı teşekkür etti.

 

“EĞİTİM ÖNEMLİ”

 

Altınova Belediyesi olarak gençlere ve eğitime her zaman büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Oral da, “Gençlerimiz bizim için çok önemli. Bir toplumun gelişişinde en önemli unsur eğitimdir. Biz de imkanlarımız çerçevesinde gençlerimize ve eğitim kurumlarımıza gereken desteği veriyoruz” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: