ÖZDİLEK YALOVA’DA %10 ARTIŞ VAR

Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi Müdürü Serdar Temel, 2015 yılında mağazaya 3 milyon 250 bin ziyaretçinin geldiğini söyledi. Müdür Temel, Yalova Özdilek’in 2014 yılına oranla yüzde 10 büyüdüğünü belirtti.

 

Yalova Özdilek AVM yönetimi,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yalova Özdilek İşletme Müdürü Serdar Temel, Market Müdürü Abrek Canbolat Öz ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Gönül Üstün, Basın mensuplarıyla kahvaltılı bir programda buluştu.


BİR YILDA 250 BİN ARTIŞ

 

Gazetecilerin alışveriş merkeziyle ilgili sorularını yanıtlayan Müdür Serdar Temel, mağazaya 2015 yılında 3 milyon 250 bin kişinin giriş yaptığını söyledi. Müdür Temel, “2015 yılında 3 milyon 250 bin kişi Yalova Özdilek AVM’yi ziyaret etti. 2014 yılına oranla yüzde 10’luk bir büyümemiz var. 2016 yılında da hedefimiz yine aynı şekilde büyümeye devam etmektir. 2016 yılı bizim için çok iyi başladı. Bu şekilde devam etmesini istiyoruz. 2014 yılında 3 milyon kişi Özdilek AVM’yi ziyaret etmişti. 1 yıl içerisinde 250 bin kişilik bir artışımız oldu. 2016 yılında da bazı stratejiler belirledik. Özellikle çocuklara yönelik tiyatrolar ve oyunlar organize edeceğiz. Akabinde yazar imza günleri de organize edeceğiz. Bazı sinema filmlerinin de galalarını da yapmaya başladık” dedi.

 

300 PERSONEL İLE BACASIZ FABRİKA

 

Hedeflerinin büyüme oranını artırmak ve buna paralel olarak çalışan sayısını da artırmak olduğunu söyleyen Temel, “Şu an 300 personelimiz var. Her geçen yıl büyüme oranı arttığı için çalışan sayısı da artıyor” diye konuştu.

 

Basın mensuplarının “Rakipleriniz çoğalıyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bu durum sizi etkiliyor mu?” yönündeki sorusuna da yanıt veren Müdür Temel, “Yalova’da AVM’lerin açılması bizleri olumlu yönde etkiler. Müşteri anlamında olumsuz bir etkisi olmadı. İşin açıkçası biz rakiplerimizin artmasını isteriz çünkü bu bizi daha zinde tutar. AVM’ye gelen araçların plaka kontrolünü yapıyoruz. Ağırlıklı olarak Yalova plakalı araçlar geliyor. 1 hafta boyunca analiz yaptık. Burada yüzde 75 Yalova plakalı araç vardı. Yalova’da konutlaşmanın artması müşteri potansiyelinin de artmasına sebep olacak” şeklinde konuştu.

 

Basın mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çektiren yöneticiler, gazetecilere bir de hediye verdiler. Kendilerine bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.