YUSUF ZİYA ÖZTABAK “KÖPRÜLÜ KAVŞAK DÜZENLEMESİ 15 OCAK’TA BAŞLAYACAK”

AK Parti Yalova İl Yönetim Kurulu’nun seçilişinin 1. yıl dönümndeü konuşan il başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Yalova için son derece önemli olan ve Yalova’nın trafiğini büyük ölçüde rahatlatan Tonami Meydanı’ndaki Köprülü Kavşak’ın eksikliklerinin giderilmesi için harekete geçti.

 

AK Parti Yalova il başkanı Başkanı Öztabak, “Yalova’daki trafik sorunu had safhaya ulaştığı anda hükümetimizin Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü koordinesinde ihale edip yapımını tamamladığı Tonami Meydanı Köprülü Kavşak kısa sürede trafiğin rahatlamasında önemli rol oynadı. İzmit ve Bursa istikametine direk geçiş sağlayan köprünün altındaki düzenlemeler ile ilgili gerekli istişareleri yaptık. Gaziosmanpaşa Mahallesi’nden merkeze irtibatını sağlayan geçişler, bu alandaki ışıklandırmalar ve yaya kaldırımları ile ilgili çalışmayı yapması için Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’nden talep ettik” dedi.

 

 

Yalova’da AK Parti’nin birçok yatırıma imza attığını ifade eden Başkan Öztabak, gerçekleştirilen işlerin takibini de gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Bu anlamda Tonami Meydanı Köprülü Kavşak’taki düzenleme ve köprü altındaki asfaltlama çalışmalarına 15 Ocak tarihinde başlanacağını ifade eden Başkan Öztabak, “Yalova’mız için son derece önemli olan bu çalışmayı da önemle takip etmekteyiz. En kısa süre içerisinde tadilatların tamamlanması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: