AK PARTİ YALOVA TEŞKİLATINDA MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE SEMİNERİ

Ak Parti Yalova Merkez İlçe Teşkilatı Sosyal Sorumluluk Projelerine devam ediyor.

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz kapsamında Ailelerimizi bilinçlendirmek amacıyla “MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE” konulu semineri Merkez İlçe Seminer Salonumuzda gerçekleştirdik.

AK-PARTİ-YALOVA-TEŞKİLATINDA-MADDE-BAĞIMLILIĞI-İLE-MÜCADELE-SEMİNERİ-2

Madde Bağımlılığı ve mücadele konularında uzman Yalova KOM Şube Müdürü Nurettin BİNGÖL ve Toplum Destekli Polis Memurumuz Yılmaz Çetin; “Bağımlılığın ne olduğu, gençler daha çok hangi nedenlerle ve nasıl başlıyor, madde kullanan kişiler nasıl anlaşılır, zararlı maddelerden korunmanın yolları, ailelerin çocuklarının bağımlılık yapıcı madde kullandığını anladıklarında nasıl davranmaları gerektiği, Yalovada KOM şube olarak bağımlılıkla ve bağımlılık yapıcı madde satıcıları, kullanıcıları ile yaptıkları mücadeler” ana başlıklarında görsellerle desteklenmiş anlaşılabilir ve açıklayıcı bir sunum gerçekleştirdiler.

Sunumun ardından katılımcılardan konu ile ilgili gelen çok sayıda soruyu emniyet görevlilerimiz yanıtladılar.  Soru cevap bölümünün çok uzun sürdüğü seminerimizden katılımcılarımız çok memnun kaldılar.

Çok verimli geçen seminerimizin düzenlenmesini sağlayan Ak Parti Yalova Belediye Meclis Üyesi, Yalova Üniversitesi Rektör Danışmanı YÜSEM Koordinatörü Partimizin Emektarı Serap TÜRKYILMAZ Hanıma Ak Parti Yalova Merkez İlçe Başkanlığı Olarak Teşekkür ederiz.

Ayrıca KOM Şube Müdürümüz Nurettin BİNGÖL ve TDP Memurumuz Yılmaz ÇETİN beylerede emeklerinden dolayı Ak Parti Yalova Merkez İlçe başkanlığı olarak Teşekkür ederiz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.