SUBAŞI’NDA İKİNCİ AİLE MERKEZİNDE SONA GELİNDİ

Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Subaşı Beldesi Konutlar Denizgören Mahallesi’nde bulunan Telekom Binası’nın tahsis işlemlerini tamamlayarak, tüm masrafları Belediye tarafından karşılanan 2. Aile Sağlığı Merkezi’nin Subaşı Konutlar Bölgesi’nde çok yakında hizmete başlayacağını duyurdu.

 

Hafta içi hafta sonu ayrımı yapmadan çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz bina ve bahçe alanlarında incelemelerde bulunan ve bahçe düzenlemesini Belediye Başkanı Volkan Yılmaz,’’ Halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için oldukça yoğun bir çalışma sonucunda Telekom Binası’nı teslim aldık. Çok programlı bir yapı ve hizmet anlayışı sizlerle olacak. Binada ilk önce sağlık hizmetine öncelik vereceğiz. Bunun için başta Sağlık Bakanlığı ve Yalova Halk Sağlığı Müdürlüğüyle temasa geçerek ilgili işlemleri başlattık. Beldemiz sakinlerine Hayırlı olsun,’’diye konuştu.

 

 

Yapımı Devam Eden 2. Aile Sağlığı Merkezi’nde incelemelerde bulunduğu sırada Başkan Yılmaz’ı fark eden belde sakinleri beldenin köklü sorununu çözdüğü için kendisine teşekkürlerini ilettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.