KARADENİZ, GENÇLERDE ŞAMPİYONLUK, A TAKIMDA İSTİKRAR HEDEFİMİZ

Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz, Çiftlikköy Belediyespor Genç Bayan Voleybol Takımı’nın şampiyonluğa bir adım daha yaklaştığını belirterek, hedeflerinin gençlerde önce şampiyonluk, ardından Türkiye Şampiyonası’nda final grubuna kalmak olduğunu söyledi.

 

“GENÇLERDE EN BÜYÜK HEDEF FİNAL GRUBU”

 

Karadeniz, “Bu hafta lig maçında genç takımımız Yalova Belediyesi ve Marmaraspor takımlarımın birleşerek oluşturduğu takımı 3-0 gibi net bir skorla yenerek şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı. Hedefimiz buradan şampiyonlukla çıkıp ardından Türkiye Şampiyonası’nda grupları geçerek final grubuna kalmaktır” diye konuştu.

 

“A TAKIMDA GENÇLERLE KALICI OLMAK İSTİYORUZ”

 

Karadeniz, Türkiye Bayanlar Voleybol 2.Ligi’nde mücadele eden A Takım için ise genç oyuncularla mücadele etme kararını sürdürdüklerini ifade ederek, “A takım için ise daha çok genç oyunculara yer vererek tecrübe kazanmalarını ve daha sonraki senelerde tamamen kendi altyapımızdan oluşturduğumuz güçlü bir takımla mücadele etme hedefimizde ilerliyoruz. Kulüp olarak misyonumuzda transferler yaparak mücadele etme gibi bir prensibimiz yok.Bu şekilde istikrar olmayacağı düşüncesindeyiz. Örnekleri her zaman yaşanmıştır, geçen sene Yalova’da da aynı örnek yaşanmıştır. Bizim amacımız ligde sürekli olabilmek. Bu liglerde sürekli olmak istiyoruz. Bir yandan da gençlerimizin kulübümüzün çatısı altında sportif faaliyetlerde buluşmasına vesile oluyoruz” dedi.

 

Tamamen amatör bir ruhla mücadele eden voleybol takımı oyuncularına da teşekkür eden Karadeniz, “Oyuncularımız amatör bir ruhla hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan ve ücret almadan mücadele ediyorlar onlara teşekkür ediyorum. İyi bir sezon olacağına inanıyorum. Kulüp olarak ayakkabısından sportif malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan Çiftlikköy Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar’a da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.