SENFONİ KONSERİNE YOĞUN İLGİ

Yalova Belediyesi tarafından 29 Ekim – 29 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen kültür sanat etkinliklerine Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrasının konseri ile devam edildi. Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner ve Kent Konseyi Başkanı İsmail Mutlu’nun da izlediği konsere Yalovalı klasik müzikseverler yoğun ilgi gösterdi.

 

Yalova Belediyesi’nin ‘Yalova’da Sanat Vakti’ sloganıyla düzenlediği ve yaz sezonuna kadar sürecek olan etkinlik takvimin ilk ayı 29 Ekim programlarıyla start almıştı. Bu sezonun ilk salon organizasyonu olan Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası konserine müzikseverler büyük ilgi gösterdi. Salonda boş yer kalmazken birçok izleyici konseri ayakta takip etti. Klasik müziğin birbirinden güzel eserlerini seslendiren orkestra mensupları konser sonunda ayakta alkışlandı.

 

 

Gecenin sonunda Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner ve Kent Konseyi Başkanı İsmail Mutlu orkestra üyelerine teşekkür ederek, ‘Atatürk’ün Kenti Yalova’ kitabını ve çiçek takdim ettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.