1 NOLU AMATÖR HALI SAHA YENİ HALİYLE HİZMETTE

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atatürk Spor Kompleksi 1 Nolu Amatör  Futbol Sahası kenarındaki yaklaşık 800m²lik toprak alan  İl Özel İdare ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü katkılarıyla  standartlara uygun sentetik çim halı ile kapatıldı.

 

Yerinde yapılan incelemelerde İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel,  ASKF (Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu) Başkanı Tamer Erbul, ASKF Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk ve İl Müdürümüz Metin Kaplan bir araya geldiler.

 

İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, “Sporun kalkınması için elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz, tesis yapımı bakım onarım, kulüp ve okullara yaptığımız malzeme yardımı ile daha çok gencin spor yapmasına kattı sağlıyoruz  dedi. Ayrıca, bizlere bu yolda  destek olan Sayın Valimiz Tuğba Yılmaz ve ilimiz milletvekili Fikri Demirel’e teşekkürlerimizi iletiyoruz diye ekledi.

 

Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Tamer Erbul, “Bu bölümünde ki toprak alanın çim halı ile kaplanması özellikle yağışlı havalarda oynanan maçlarda  oyunculara ve müsabaka görevlilerine büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu hizmetlerinden ötürü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ve İl Özel İdare Genel Sekreterliğine teşekkürlerimi iletiyorum’’ dedi.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, “ Bu projeyi  İl Özel İdaresi ile birlikte  tamamladık. Bu vesile ile emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve sahamızın yeni şekliyle  kulüplerimize ve sporcularımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Büşra Gündüz

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.