ÇINARCIK BELEDİYESİ BU YILDA EMITT’TE

Çınarcık Belediyesi, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da EMITT Fuarı’na katılacak.

 

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan, Doğu Akdeniz ve Avrasya’nın en büyük turizm buluşması EMITT Fuarı, 26-29 Ocak tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan TÜYAP Fuar ve Kültür Merkezi’nde yapılacak. Bu yıl 21. kez düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, her sene dünyanın dört bir yanından turizm ve otel işletmecileri, tur operatörleri, seyahat acenteleri, etkinlik organizatörleri ve resmi kurumları bir araya getiriyor.

 

Turizm sektörünün kalbinin attığı fuara geçtiğimiz yıl ilk kez katılan Çınarcık Belediyesi, bu yıl da fuara katılıp stant açacak.  Geçtiğimiz yıl ilk kez katıldıkları fuara bu yıl daha tecrübeli bir şekilde hazırlandıklarını belirten Kurt, “Çınarcık’ımız turizm konusunda her şeye sahip, doğa harikası bir yer. Ancak tanıtım konusunda eksiklerimiz vardı. EMITT Fuarı bu anlamda bize olumlu katkılar yapan bir organizasyon. Geçtiğimiz yıla göre daha iyi bir hazırlık yaptık” diye konuştu.

 

Çınarcık Belediyesi bu yılki fuarda Çınarcık işi gibi yöresel ürünlerin yanı sıra deniz, kum, orman gibi ilçenin turistik değerlerini tanıtacak. Fuara Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt da katılacak.

 

Başkan Kurt, ‘’Tüm Çınarcık sevenleri ve Çınarcık sevdalılarını 10 Salonda görmek istiyoruz.

Gelmek isterseniz E-5 karayolu, Gürpınar Kavşağı, Beylikdüzü/Büyükçekmece İstanbul adresinde 10.00 – 18.00 saatleri arasında sizi de bekliyoruz’’ dedi.

 

Büşra Gündüz

 

bizi takip ederseniz seviniriz:

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
Instagram