KIZILAY İLÇE YÖNETİMİNDEN SİLPAGAR’A TEŞEKKÜR

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ı ziyaret eden Kızılay Çiftlikköy Şube Yönetimi, Kızılay’ın çalışmalarına sağladığı katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi takdim etti.

 

Kızılay Çiftlikköy Şube Başkanı Gürbüz Aytuğ ve Kızılay Çiftlikköy Şube Yönetimi, Başkan Silpagar’ı makamında ziyaret etti. Kızılay’ın Yalova ve Çiftlikköy’de kan bağış kampanyaları ve diğer etkinlikleriyle ilgili olarak Başkan Silpagar’a bilgi veren Kızılay heyetinde, Şube Yönetiminde bulunan Kılıç Köyü Muhtarı Nedime Er’in yanı sıra Hüseyin Yıldırım ve Yüksel Aslan da yer aldı.  Kızılay Şube Başkanı Aytuğ, ziyarette yaptığı katkılardan dolayı Başkan Silpagar’a teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

SİLPAGAR, “KIZILAY’A DESTEĞİMİZ TAM”

 

Başkan Silpagar da, fırsat buldukça Kızılay’ın gerçekleştirdiği aktivitelerde yer aldığını ifade ederek, “Tarihi 1868’e dayanan Kızılay kurumumuz, Türk milleti için hep önemli çalışmalar yapmıştır. Kan bağış kampanyalarında her ne kadar sağlık sebeplerinden bağışta bulunamasam da, orada olarak gönüllülerimize moral vermek, insanlarımıza, gençlerimize örnek teşkil etmek anlamında katkıda bulunmaya çalışıyorum. Her zaman Kızılay kurumumuza desteğimiz tamdır, güvenimiz tamdır. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.