YTSO ÜYELERİ PHOTO DİGİTAL FUARI’NA KATILDILAR

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın fotoğrafçılık ve reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren üyeleri İstanbul’da bu yıl 7’incisi düzenlenen Fotoğraf, Dijital Görüntüleme Albüm Reklam Baskı ve Teknolojileri Ekipmanları Fuarı’na (Photo Digital) katıldılar. YTSO üyelerinin fuar ziyareti 6 Nisan Perşembe günü gerçekleşti.

 

 

Yeşilköy CNR Expo’nun ev sahipliğinde düzenlenen fuarda 600’den fazla yerli ve yabancı firma stant açtı. 12 bin metrekare alanda düzenlenen Photo Digital’i YTSO üyeleri ziyaret etti.

 

Sektörün profesyonellerini, karar vericilerini, fotoğraf sevdalılarını buluşturan fuarda ayrıca,  sektöre yeni giren markalar, mağazalar, satış ve dağıtım kanalları ve ekipman teknolojilerindeki gelişmeler sergilendi. Yalova’nın fotoğrafçılık ve reklamcılık sektörünün buluştuğu fuarda en yeni fotoğraf makinesi modelleri ve ekipmanları tanıtıldı. Fuarda, sektörleri ile ilgili en son gelişmeleri yakından inceleme fırsatı bulan firmalar, fuar sektörün yeniliklerini görülmesi açısından faydalı olduğunu, birçok sektörde olduğu gibi kendi sektörlerinde de çok hızlı değişimler yaşandığı,  yeni ürünlerin görülmesi yeni iş fırsatları yakalama, yeni işbirlikleri kurma imkânı açısından da fuarın faydalı olduğunu belirttiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.