BAŞKAN ORAL “HERSEK GÜN GEÇTİKÇE GELİŞECEK”

Altınova Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği yönetimi, Belediye Meclis üyesi Ali Koçal ile birlikte Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

 

Hersek Bölgesine ayrı bir önem verdiklerini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Hersek her geçen gün gelişiyor. Hersek ismi gün geçtikçe çok daha fazla tanınacak” dedi.

 

DERNEKTEN TEŞEKKÜR

 

Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Erkan Uysal, yönetim kurulu üyeleri Musa Demirci, Mustafa Güler, Mehmet Gülfidan, Ahmet Gülfidan, Kazım Gündoğdu ve Serdar Uysal, Altınova Belediye Başkanı dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

 

 

Derneğin kuruluş çalışmalarında verdiği destekten dolayı Başkan Oral’a teşekkür eden Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Erkan Uysal, “Sizlerden aldığımız destek ve güçle bu yola çıktık. Tarihi ve turistlik bir çok değere sahip olan köyümüzün gelişiminde katkı sağlamak ve bölgemizin adını duyurmak amacıyla çalışmalara başladık. Bize verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz” dedi.

 

ÖNEMLİ YATIRIMLAR

 

Hersek Bölgesinde önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini ve yeni projeler oluşturduklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Hersek Lagünü sadece Altınova, Yalova için değil, ülkemiz için önemli bir değer. Hersek Külliyemiz tarih bize bıraktığı önemli bir miras. Hersek Sahilimiz ise önümüzdeki yıllarda Körfez’in en değerli ve güzel sahil bandı olacak. Hersek Lagünü’nde yapılacak olan Aromatik Tıbbi Bitki Ve Botanik Bahçesi Projemiz ise bu alanda ülkemizde sayılı bir yer olacak. Hersek bölgemiz el ele vererek çok daha önemli bir yer haline gelecek” dedi.

 

 

Ziyaret sonunda dernek yönetimi, Gölcük Fotoğraf Sinema ve Sanatı Derneği üyeleri tarafından çekilen ‘Hersek Fotoğrafını’ Başkan Oral’a hediye ettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.