TÜGVA’DAN ÖĞRETMENLERE ÇİÇEKLİ KUTLAMA

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği geleceğin mimarları olan öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde yalnız bırakmadı.

 

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği, merkezde bulunan okulları ziyaret etti. TÜGVA temsilcileri, 17 lise ve ortaokul ziyareti gerçekleştirerek, öğretmenlere çiçek hediye etti.

 

 

Lise ve Ortaokul Koordinatörlüğü’nün öncülüğünde hazırlanan ziyaret programı kapsamında konuşan Lise Koordinatörü Mustafa Toraman ve Ortaokul Koordinatörü İbrahim Okur, “Geleceğimizin mimarları, kendini eğitime ve güzel nesil yetiştirme gayesine adamış hayatta ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Milletine, devletine ve bayrağına bağlı bir nesil yetiştirme gayretinde olan öğretmenlerimiz bu vatan için çok önemli bir görevi icra ediyor. Öğretmenlik; hiçbir maddi değerle ölçülemeyecek kadar kıymetli ve fedakarlık gerektiren bir meslektir. Öğretmenlerimize karşı minnet borcumuzu bir yaşam boyu hatırlamak boynumuza borçtur. Bu duygu ve düşünceler ile Yalova Merkez’de 17 lise ve ortaokulumuzu gezerek, saygıdeğer öğretmenlerimizin gününü kutlayıp, onlara çiçek hediye ettik. Milli ve manevi duygular içerisinde bir nesil yetiştirme gayreti içerisinde olan tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun” ifadelerini kullandılar.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: