BAŞKAN SİLPAGAR MEMURLARLA TOPLU SÖZLEŞMEYİ İMZALADI

Çiftlikköy Belediyesi ile yetkili memur sendikası Bem-Bir-Sen arasında memurlara yönelik toplu sözleşme imzalandı. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ile Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Recai Karslı’nın imzaladığı toplu sözleşme, Çiftlikköy Belediyesi’nde görev yapan memurların haklarında çeşitli iyileştirmeler sağlıyor.

 

Toplu sözleşme imza masasında Bem-Bir-Sen Yalova Şubesi Başkanı Erkam İlaslan, Sendika Temsilciliği İl Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ak ve Belediye Yetkili Temsilcisi Hüsnü Özcan’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz ve ilgili birim müdürleri de yer aldı.

 

 

BAŞKAN SİLPAGAR, “SOSYAL HAKLAR İÇİN SAMİMİYETLE GAYRET GÖSTERİYORUZ”

 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, devletin belirlediği maaş artış oranının yanı sıra sosyal denge tazminatını da en üst limitten verdiklerini ifade ederek, yemek ücreti gibi desteklerle belediye bünyesindeki memurlara mümkün olan en iyi şartları sağlamayı amaçladıklarını belirtti. Başkan Silpagar, toplu sözleşme imza töreninin hayırlı olması dileklerini ileterek, “Çiftlikköy Belediyesi’nde görev yapan tüm personelimizin hak ettiği şekilde sosyal haklarını alması için samimiyetle gayret gösteriyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu. 2018 yılında kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan kamu personellerine memur zammı uygulamaları, altışar aylık 2 dönem kapsamında gerçekleştirilecek.

 

SENDİKA GENEL BAŞKAN YARDIMCISI’NDAN BAŞKAN SİLPAGAR’A HEDİYE

 

İmza töreninin ardından Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Recai Karslı, Başkan Silpagar’a İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı 7 kitabı ve diğer şiirlerini içeren unutulmaz eseri Safahat Külliyatı’nı hediye ederek teşekkür etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.