KAYTAZDERE BELEDİYESİNE ALTIN KARINCA BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Marmara Bölgesinde, belediyecilik alanında yapılan başarılı çalışmaların ödüllendirilmesi ve yeni projelerin teşvik edilmesini sağlamak amacıyla Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl 7.düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri sahiplerini buldu. Kaytazdere Belediyesi, “Sürdürülebilir Çevre Yönetimi” kategorisinde “Sahil Düzenleme, Mavi Bayrak ve Çevre Bilinçlendirme” Projesiyle Altın Karınca birincilik ödülüne layık görüldü.

 

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’a ödülünü Marmara Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal takdim etti.

 

 

Altın Karınca ödül törenine 20 kişilik bir ekiple katılan Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal yaptığı açıklamada; “Projemizin hayata geçirilmesinde gönüllü olarak büyük emek harcayan, fiilen çalışan ve desteklerini esirgemeyen başta değerli gönüllü arkadaşlarımıza,  tüm belediye çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Bu başarılı çalışmalarımız bu ödülle bir kez daha taçlandı. Ödülümüz beldemize hayırlı olsun. Yeni projeler ve ödüller hedeflerimizle herkese selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.