RECEP TAYYİP ERDOĞAN YALOVA’YA GELİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN 16 ARALIK 2017 Cumartesi günü Yalova’ya geliyor.

Ak Parti İl Başkan’ı Yusuf Ziya ÖZTABAK Cumhurbaşkanı’mız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Yalova’ya gelişi ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:
16 /ARALIK/2017 Cumartesi günü;6.Olağan Ak Parti Yalova İl Kongremizi gerçekleştireceğiz.Her zaman ki gibi birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğimiz 6.Olağan kongremizin Yalova’mıza ve ülkemize Hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ederim.
Kongreler teşkilatlar için ayrı bir heyecan ve motivasyon zamanlarıdır.Ancak bizleri kongrenin heyecanından daha çok 6.Olağan İl kongremize teşrifleri ile bizleri onurlandıracak olan Sayın Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın katılacak olması heyecanımızı kat kat artırmaktadır.
Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip ERDOĞAN Yalova’mıza ayrı bir önem vermektedir.Gerek bulunduğumuz Coğrafi konum gerekse teşkilatlarımızın başarıları Cumhurbaşkanı’mızın gözünden kaçmamakta ve her fırsatta da bizleri onurlandırmaktadırlar.Kongremize iştirak edecek olmaları da teşkilatlarımıza ayrı bir heyecan ve motivasyon kazandıracaktır.
Ben bu vesile ile 16/ARALIK/2017 Cumartesi günü.Saat:14.30’da 90.Yıl Kapalı Spor Salonun da gerçekleştireceğimiz 6.Olağan İl Kongremize tüm dava arkadaşlarımızı ve halkımızı davet ediyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.