FATİH OLĞUN YENİDEN BAŞKAN

Türkiye Beyazay Derneği Yalova Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu 31.01.2018 Tarihinde şube lokalinde yapıldı. Türkiye Beyazay Derneği tüzüğü gereği Türkiye genelinde tüm şubeler olağan genel kurullarını şubat ayı sonuna kadar gerçekleştirmeleri gerektiğinden planlanan takvim doğrultusunda gerçekleştirilen 1. Olağan Genel kurulda şube başkanlığını yürüten Fatih OLĞUN kurula sunduğu liste ile yeniden Şube Başkanlığına seçildi.

Yaklaşık iki yıldan bu yana şube kurucu başkanlığını sonrasında da yapılan Olağanüstü Seçimle Başkanlığı yürüten OLĞUN Yapılan seçimde kurula katılan tüm üyelerin ortak tercihi ile 2.kez şube başkanı olarak seçildi. Yalova’da Engelliler alanında yapılan şube çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren Türkiye Beyazay Derneği Yalova Şubesi her geçen gün kurumsal kimliğe kavuşmak adına yeni adımlarla gelecekte daha güçlü bir yapıya kavuşacağa benziyor. Yapılan 1. Olağan Genel Kurulda yeni yönetimin oldukça iddialı olduğu gözlendi.

OLĞUN; Türkiye Beyazay Derneği Yalova Şubesi olarak kurulduğumuz gündem bu güne ilimizde yediden yetmişe tüm engelli bireylere ve ailelerine hizmet etmeye çalıştıklarını dile getirerek 2. Kez başkanlığa seçilmesinde görüş birliğinde bulunan tüm üyelere bu anlamlı teveccüh için teşekkür etti. OLĞUN tüm amaçlarının ayrım gözetmeden tüm engelli bireylerin yanında olduklarını, tüm üyeleri ve dernek organlarıyla gönülden çalıştıklarını belirterek bir önceki yönetimde yer alan ve görev değişikliği nedeniyle yönetimden ayrılan yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi. OLĞUN ayrıca yeni yönetimde yer alan arkadaşlara da teşekkür ederek Türkiye Beyazay Derneği Yalova Şubesi ni var olduğu noktadan daha ileriye götürmek adına var güçleriyle çalışacaklarına inandığını dile getirdi.

Türkiye Beyazay Derneği Yalova Şubesi yeni yönetim kurulu Fatih OLĞUN başkanlığında Meral PEHLİVAN, Erdal TEMEL, Sema SAĞLIK, Makbule Budak ÇALIŞKAN ve Fahrettin DEMİRKAN dan oluştu. Şube denetleme kurulu ise Lale MUTLU, Ümit Yaşar GANİOĞLU ve İmran BİBER’ den oluştu.

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: