İYİ PARTİ YALOVA YAPILANMASINI TAMAMLADI

Yalova İYİ Parti 2 Şubat’ta İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral AKŞENER ve birçok kurucu üye katılımı ile oldukça kalabalık bir açılışla; İl Binasını hizmete sokmuştu.

Bu açılışın hemen ardından geçtiğimiz hafta boyunca tüm ilçelerde, ilçe teşkilatları önce ilçe binalarını açtı, ardından kongrelerini tamamlayarak mazbatalarını aldı.

Tüm ilçe kongrelerinin kalabalıklığı, halkın daha şimdiden yoğun ilgi göstermesi ve diğer parti yöneticilerinin nazik katılım ve tebrikleri Yalova Siyasi hayatında, özlenen siyasi centilmenliği ve naifliği yeniden hatırlattı.

İl Başkanı Ünlem Üstel, Merkez İlçe Başkanı Esra Patıl Dincer, Çiftlikköy İlçe Başkanı Metin Dağ, Termal İlçe Başkanı Ayşegül Özinan Alkılınç, Çınarcık İlçe Başkanı Vefa Sarıkaya, Armutlu İlçe Başkanı Nurettin Yaldız yaptıkları kongre konuşmalarında; daha iyi bir Yalova ve daha iyi bir geleceğin planlarını ve İYİ Parti’nin gelecek hedeflerinin kimseyi ayırmadan, herkesi kucaklayan sevgi dilini anlattılar.

İlçe yapılanması tamamlanan İYİ Parti’nin büyük il kongresinin Mart ayı içerisinde yapılacağı, genel merkez kongresinin de Nisan ayında yapılacağı bildirildi.

İl Başkanı Ünlem Üstel; açılış ve kongrelere halkın ve basın mensuplarının yoğun ilgisinden memnun olduklarını belirtirken; tüm Yalova halkına ayrı ayrı teşekkürlerini iletti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.