CEBECİ VE PARILDAR’DAN TÜGVA YURDUNA ZİYARET

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci ile Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, Türkiye Gençlik Vakfı Mihmandar Erkek Öğrenci Yurdu’nu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. 

 

 

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci ile Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, Türkiye Gençlik Vakfı Mihmandar Erkek Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti. Ayrı zamanlarda gerçekleşen ziyaretlerde TÜGVA İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz, gençliğe yönelik yapılan çalışmaları anlattı. Ayrıca, Prof. Dr. Cebeci ve Müdür Parıldar, TÜGVA Mihmandar Erkek Öğrenci Yurdu’nu gezerek, öğrencilerin kalmış olduğu yerleri incelediler. Prof. Dr. Cebeci, üniversitenin gelişmesi için öğrencilerin barınma sorunun yaşamaması gerektiğini söyleyerek,  yurtların üniversiteler ile koordinasyonlu çalışmasının Yalova’nın gelişimine katkı sağlayacağını ifade etti.

 

Teşekkür etti

 

Ziyaretler kapsamında konuşan TÜGVA İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz, “Milli ve manevi değerler ışığında iyi ve güzele dair ne varsa savunan, hakkın ve adaletin temsilcisi olan TÜGVA, yeni nesil bir gençlik vakfı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalarımızı yaparken yerel yönetimlerimiz ile de gençlerimize yönelik faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda yurdumuzda kalan öğrencilerimizin imkanlarını görmek adına Yalova Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Suat Cebeci ile Tarım ve Orman Müdürümüz Suat Parıldar, yurdumuzu ziyaret ettiler. Kendilerine yapmış olduğu ziyaretlerden dolayı şükranlarımızı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.