İNDİRİM RÜZGARINA SEN DE KAPIL!

Kadın, erkek ve çocuk giyimin en sevilen markalarını tek çatı altındabuluşturan Özdilek’te yaz indirimi başladı. Özdilek departman mağazalarında geçerli olacak indirim kapsamında ziyaretçiler, giyim grubundan yapacakları alışverişleri yüzde 50’ye varan indirimlerle alma şansı yakalıyor.

 

Dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduranÖzdilek departman mağazaları, büyük yaz indirimiyle modayı uygun fiyatla sokaklara taşımaya devam ediyor.

 

Tüm giyim alışverişlerini tek adreste bitirmek isteyenlerin ortak noktası olan Özdilek, her tarza uygun kadın giyimden erkek giyime, çocuk giyiminden aksesuara kadar 7’den 70’e herkes için ürünler sunuyor.Özdilek departman mağazalarında ve Özdilek AVM’lerinde geçerli olacak indirim, yaz alışverişini henüz tamamlamayanlar için olabilecek en kaliteli alternatifi oluşturuyor. Birbirinden farklı markaların birbirinden şık ürünlerini yüzde 50’yevaran indirim fırsatıyla takipçileriyle buluşturanÖzdilek departman mağazaları, herkesin buluşma adresi olmaya devam ediyor.

 

Özdilek, şıklığı ucuza mal etmek isteyen herkesi büyük yaz indiriminden yararlanmaları için departman mağazalarına ve internet sitelerine davet ediyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.