KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin kent genelinde periyodik olarak yaptığı temizlik çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

 

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri gece Süleymanbey Mahallesinde başlattığı yol yıkama çalışmalarını, Adnan Menderes Mahallesi ve Kazım Karabekir Mahallesiyle devam ettirdi. Yapılan çalışmaların ardından ekipler Yalova-İzmit yolu güzergâhında bulunan yabani otların temizliğini de gerçekleştirdi.

 

 

“Temiz bir Yalova hedefimiz“ diyerek yola çıktıklarını belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman;“ Ekiplerimiz gece-gündüz demeden çalışmalarını temiz bir Yalova için sürdürüyor. Periyodik olarak 13 mahallede sürdürülmekte olan çalışmalarımız haftanın belirli günlerinde programa alınarak devam ediyor. Her zaman halkımızın temiz bir nefes aldığı temiz bir Yalova gayesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler bu çalışmalarımızı yaparken vatandaşlarımızın daha duyarlı olmasını ve en ufak şikâyetlerinde 153 çağrı merkezini arayarak irtibata geçmelerini önemle rica ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.