YALOVA NOSTALJİK YAZLIK SİNEMA GÜNLERİ BAŞLIYOR

Yalova Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl ikincisi düzenlenen ‘Yazlık Sinema Günleri’nin üçüncüsü 16 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. 1 hafta sürecek etkinliğin Gala gecesinde Filiz Akın ve Ediz Hun Yalovalılar ile buluşacak.

 

Geleneksel hale getirilenve vatandaşların büyük beğenisini toplayan ‘Yazlık Sinema Günleri’nin üçüncüsü 16 Temmuz Pazartesi günü ‘Cambazhane Gülü’ isimli film ile başlıyor. Filmin başrol oyuncuları olanFiliz Akın ve Ediz Hun da ilk gece Yalovalılar ile buluşacak. TİGEM Dereağzında yapılacak olan etkinlik 7 gün sürecek. Filmler 21.00’de başlayacak. Etkinliğe katılmak isteyenler için 20.15’de Cumhuriyet Meydanı’ndan TİGEM’e ücretsiz servis kalkacak. O günün nostaljisinin yaşatılması amacıyla sembolik olarak 1 TL giriş ücreti alınacak.

 

 

16 Temmuz Pazartesi gecesi Cambazhane Gülüfilmi ile başlayacak etkinlikte diğer akşamlarda şu filmler beyaz perdeye yansıtılacak: 17 Temmuz Salı; Çöpçüler Kralı, 18 Temmuz Çarşamba; Neşeli Günler, 19 Temmuz Perşembe; Oh Olsun, 20 Temmuz Cuma; Şaban Oğlu Şaban, 21 Temmuz Cumartesi; Güllü, 22 Temmuz Pazar; Hababam Sınıfı Tatilde.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.