YÜRÜYEN KÖŞK EN YEŞİLAY ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

Yeşilay Yalova Şubesi, son iki yıl içerisinde gerçekleştirdiği etkinlik ve programlarla Yalovalılarla buluşurken, Yeşilay’ın farkındalık çalışmalarında büyük söz sahibi oldular. Konferanslardan, eğitimlere, aktivitelerden gezilere kadar birçok organizasyona imza atan Yeşilay Yalova Şubesi bu sefer Yürüyen Köşkte Yalovalılarla buluşuyor.

 

Bir asra yakın zamandır bağımlılıklarla mücadele eden Yeşilay’ın faaliyet alanlarında topluma örnek olan kişi ve kurumları ödüllendirmek üzere düzenlenen organizasyonda; En Yeşilaycı Kategorilerinde; Onur Ödülü, Siyaset Ödülü, Sosyal Sorumluluk Ödülü, Medya Ödülü, Eğitmen Ödülü, Liderlik Ödülü, Vizyon Ödülü, Kurum Ödülü, Akademi Ödülü, Spor Ödülü ve Özel Ödülü dallarında ödülleri sahiplerine ulaştıracaklar.

 

 

Yeşilay Yalova Şube Başkanı Ali Faik AYDIN; “ Göreve geldiğimizden bu yana ilk işimiz yeni bir vizyon ve misyon edinmek oldu. Sağlam bir ekip oluşturarak, plan ve program çerçevesinde yol çizdik. İkili ilişkilerimizi her zaman en üst seviyede tuttuk, paydaş ilişkilerine de önem verdik. Türkiye’nin dört bir yanından teveccühlerle karşılaştık ve birçok kişinin destekleri ile büyüdük. Bu gece de bize destek olanları ödüllendirme zamanı. Sivil Toplum Kuruluşu olarak Yalova’da yeni bir adım atıyoruz. Böylesine güzel bir organizasyonda da Yeşilay gönüllülerimizi ve siz değerli Yalovalıları bekliyoruz.” Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.