6. OLAĞAN KONGREYE HAZIRLANAN ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalova il teşkilatı bir basın toplantısı düzenleyerek 6. Olağan kongreyi Yalova halkına duyurdu.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalova il başkanı Ziya Öztabak basın açıklamasında; “16 Nisan 2017 Halk oylaması sonrası milletimizin onayını,24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlamıştır.

6. olağan büyük kongre ile partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. Ak parti, Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir Demokrasi şöleni içinde kongresini yapacaktır.

Bizler, 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Kapalı Spor salonunda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz.

 

Büyük ve güçlü Türkiye, çocuklarımıza borcumuzdur. Kongremizin tüm AK Parti ailesine ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Kongreye katılmak isteyen vatandaşlarımız için 17 Ağustos gecesi saat 23:00 da heykelden araçlarımız kalkacaktır.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.