SUBAŞI’NA PRESTİJ PROJE: KAPALI PAZARYERİ

Subaşı’nda önemli bir proje daha hayata geçiyor. Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, halka verdiği sözlerden biri olan kapalı pazaryeri için çalışmalara başlandı.

 

Subaşı’nın önemli ihtiyaçları arasında görülen kapalı Pazaryeri için hafriyat çalışmaları başladı. Halka verilen sözleri bir bir yerine getirdiklerini belirten Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, pazaryerinin en kısa sürede tamamlayacaklarını söyledi.

 

 

Pazaryerinin prestij projeleri olduğuna dikkat çeken Başkan Volkan Yılmaz, “Halkımıza daha önce verdiğimiz sözlerden birini daha hayata geçiriyoruz. Kapalı pazaryeri bizim prestij projemizdir. Subaşı için bir ihtiyaçtır. İhtiyaç duyulan her konuda olduğu gibi bu projeyi de en kısa sürede tamamlamak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Subaşımıza yakışır bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu halkımızla yaşayacağız. Pazaryerinin alanı konusunda bazı sorunlarımız vardı. Bu sorunların giderilmesi için Ankara da dahil olmak üzere bir çok görüşmelerde bulunduk. Gerekli izinlerin alınmasıyla çalışmalarımıza başladık. Bu konuda bizlere yardımcı olan herkese teşekkür ediyoruz. Kapalı pazaryerimiz Subaşımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.