“AMACIMIZ ALTINOVA’YA HİZMET”

Altınovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimi, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

 

Özgür Demirel başkanlığındaki Altınovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimi, ilçe protokol ziyaretlerine devam ediyor.

 

ANLAMLI HEDİYE

 

Altınovalılar Kültür ve Yardımlaşma Dernek yönetimi, Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ile bir araya geldi. Ziyarette, 1. Altınova Hersek Güreşleri fotoğrafının yer aldığı tabloyu hediye eden dernek yöneticileri, ilçenin gelişimine katkı sağlamak amacıyla yola çıktıklarını ifade ettiler.

 

 

“ÖNEMLİ DEĞERLERE SAHİBİZ”

 

Altınova’nın her alanda önemli değerlere sahip olduğunu ifade eden Altınovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Özgür Demirel, “Tarihiyle, kültürüyle, doğal ve turistlik yerleriyle, ekonomisi ve stratejik konumuyla ilçemiz Marmara’nın merkezi konumuna gelmiş durumdadır. İlçemizde her yöreden insanlar kardeşçe tük vücut yaşıyor. Altınova olarak biz çok zenginiz. Bu zenginliklerimizi koruyarak, ilçemize hizmet etmeyi amaçlamaktayız” diye konuştu.

 

“ALTINOVA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

 

Altınova’ya hizmet etmenin gururunu yaşadığını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “İlçemiz adı gibi altın. Biz Altınova’yı ve Altınovalıları çok seviyoruz. Ve hep birlikte Altınova için çalışıyoruz.

 

Altınova her geçen gün büyüyüp gelişiyor. Osmangazi Köprümüz, tersanelerimiz, 2 kilometrelik sahilimiz sınırlarımızı aşan yatırımlar. Özellikle yapımına başlanan Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi Projemiz sadece bölgemiz için değil ülkemiz açısından büyük değer olacak. Yeni projelerimizle ilçemiz ülkemizin sayılı merkezleri arasında yer alacak” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: