MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ TOSUN ARMUTLU’DA

İl Millî Eğitim Müdürü Ali TOSUN, Armutlu ilçesinde bulunan okulları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi.

 

Armutlu İlçe Millî Eğitim Müdürü Ömer Faruk DURSUN mihmandarlığında, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin ÇİBİR ile birlikte okulları ziyaret ederek, okullardaki eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde inceleyerek, aynı zamanda okulların fiziki durumları hakkında okul müdürlerinden bilgi aldı.

 

 

Armutlu Vilayetler Birliği Hafize Sakız Anaokulu’ nun minik öğrencilerini ziyaret ile başlayan program, sırasıyla Dr. Enver Ören Çok Programlı Anadolu Lisesi, Dursun Dumangöz Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi ile devam etti.

 

Müdür Ali Tosun, okul ziyaretlerinde öğrenciler ile yakından ilgilendi. Öğretmenlerimiz ile yaptığı toplantılarda ise kendileri ile fikir alışverişinde bulundu.

 

Okul ziyaretlerinin ardından Armutlu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü’nde okul müdürleri ile yapılan değerlendirme toplantısına katılan Müdür Ali Tosun, Armutlu ilçe ziyaretini öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz  ve eğitim yöneticilerimiz ile hatıra fotoğrafı çektirerek tamamladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.