HAYATI AYDINLATIYORUZ

Hayatı aydınlatıyoruz logosuyla hayatımızın her alanında olmasa olmazımız olan elektrik dağıtım şirketi LİMAK Enerji bir basın toplantısı düzenleyerek Yalova yerel basını ile kahvaltıda buluştu.

 

Toplantıya katılanlar; Ali Erman Aytac (Genel müdür), Mehmet Kandırmaz (Bölge müdürü), Tuncer Yalçın (Bölge müdür yardımcısı), Cansu Çakır (Bölge müdür yardımcısı), Yusuf Ziya Yüce (Kurumsal iletişim müdürü)

 

[arve url=”https://youtu.be/dz989RRUKxU” /]

 

Açılış konuşmasını yapan Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum, Her yıl olduğu gibi bu yıl bitmeden sizlerle bir arada olmak ve yeniliklerimizi sizlerle paylaşmak istedik. 5 milyon kişiye hizmet veren enerji sektörünün öncü şirketi olarak Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) verilerine göre,2017 yılında perakende satış faaliyetinde bulunan 142 şirket arasında 3 lüğe yükseldik.2017 yılında Türkiye’deki elektrik tüketim artış oranın %6,30 iken Limak Enerji satış hacmimizi %26 arttırarak elektrik satışındaki payımızı % 5,34 ten %6,59 a çıkardık.

 

Türkiye’de online işlem merkezini hayata geçiren ilk şirket olma ünvanını taşıyoruz. Limak enerji olarak e_devlet üzerinden işlem kolaylığı imkanını sunan ilk ve tek şirket olmanın haklı gururu ile müşterilerimize hizmet veriyoruz diye sözlerine devam eden Ali Erman Aytac sosyal sorumluluk projelerimiz ile de halkımızın yanında olduğumuzu belirtmekten mutluluk duyuyoruz,Bilimde fırsat eşitliği teması ile ledli gece lambası  ve güneş pilli mini robot atölyeleri ile 4000 öğrenciye ulaştık.Bu projeler sırasıyla “yenilenebilir enerji kaynakları ve sağladığı faydayı resimle anlatan Enerjik tatil boyama kitabı ile 4 ilde 11 bin çocuğumuzu eğlenceli bir şekilde bilgilendirdik,Sağlık bakanlığı ile gerçekleştirdiğimiz ”kan ver çocuklara can ver” kampanyası ve Limak enerji engelsiz müzik koromuzun düzenlediği konserin geliri kent konseyi engelliler meclisine aktarıldı,Enerji akademisi programımız kapsamında ise üniversitelerin mühendislik fakültelerinde eğitim gören 3. Ve 4. Sınıf öğrencilerine staj ve iş imkanı sunuyoruz,Bu sene 2500  kişi arasından  34 ü kadın toplamda 100 öğrenci 7 aylık eğitim süreci sonunda diplomalarını alarak ABD dahil 21 ülkede geçerli “NCCER” sertifikasının sahibi oldu. Limak Enerji çalışanlarından oluşan “Hayatı aydınlatıyor,Çevreyi temizliyoruz ”sloganıyla yola çıkan gönüllü çevre koruma timimiz ise,toplumda farkındalık yaratacak çalışmaları ile  günümüzün en önemli.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: