BAŞKAN SALMAN VEFASINI BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatları doğrultusunda mevcut olan iki parka isim veriliyor.

 

İsim verilecek olan parklardan birinin adı 2010 yılında elim bir trafik kazası sonucunda hayatlarını kaybederek aramızdan ayrılan Yalovaspor taraftar grubu liderleri olan Erman Kurtul-Akif Varış parkı olacak. Diğer parka ise geçtiğimiz aylar içinde Çorlu’da meydana gelen tren kazasında hayatını kaybeden Hakan Sel ve 9 yaşındaki oğlu Oğuz Arda Sel’in isimleri verilecek.

 

 

16 ve 17 Aralık’ta Parklar Açılıyor

 

16 Aralık Pazar günü Bad Godesberg’in içinde bulunan parka Erman Kurtul-Akif Varış’ın isimleri verilirken, 17 Aralık Pazartesi günü Kazım karabekir Mahallesi Onur sokakta bulunan parka ise Hakan ve Oğuz Arda Sel isimleri verilerek açılışı gerçekleştirilecek.

 

Başkan Salman, ‘İsimleri Kentimizde Yaşayacak’

 

‘Vefa’lıdır Yalova’ sloganı ile çıkılan bu yolda Yalova Belediyesi olarak Vefalarını gösterdiklerini belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Kaybetmiş olduğumuz değerlerin Yalova’da yaşaması ve isimlerinin anılması için birçok caddeye, sokağa ve parka isimler verdik. Erman-Akif kardeşimizde kentimize ve kentimizin takımına gönül veren iki kardeşimizdi. Onların isimlerini her Yalovaspor maçı öncesi toplandıkları Bad Godesberg’de bulunan parka vereceğiz. Ayrıca elim bir tren kazası sonuncunda hayatlarını kaybeden Hakan Sel ve 9 yaşındaki oğlu Oğuz Arda Sel’inde isimlerini ilimizde yaşatacağız. Her yaştan, ayrım gözetmeden, kentimize ve ülkemize mâl olmuş sevdiklerimizin adını kentimizin dört bir yanında Vefa’mızı göstererek yaşatıyoruz”dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: