BU KENTE YAPILAN HER HİZMETİN ALTINDA BİZİMDE İMZAMIZ VAR

CHP Yalova Merkez 1. Sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayı Ertan Şener, İl Genel Meclisi vasıtasıyla kentimize yapılan her hizmetin altında Cumhuriyet Halk Partisi’nin de imza bulunduğunu belirterek, yapılan hizmetlerin AK Parti’ye mâl edilmesinin doğru olmadığını dile getirdi.

2018 yılında yapılan genel seçimlerde İl Genel Meclis Üyeliğinden ayrılan ve Milletvekili Adayı olan Ertan Şener, İl Genel Meclisinde halkın yararına alınan her kararın altında CHP’li üyeler olarak imzalarının yer aldığını belirterek, vatandaş üzerinde buradan yapılan hizmetlerin AK Parti’nin hizmetleriymiş gibi lanse edilme gayretinde olunduğunu vurguladı.

Siyasi Hareket Etmedik

“Belediyeler haricinde İl Özel İdare kanalıyla halkımıza en iyi hizmeti sunmak için İl Genel Meclisinde yer alan 17 Meclis Üyesi de Yalova’nın kalkınması için elinden geleni yaptı ve yapıyor” diyen Ertan Şener; “Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman halkımızın menfaatlerini göz önünde tuttuk ve tutuyoruz. Tıpkı belediyeler gibi elimizde olan bütçeyi en verimli şekilde halkımıza hizmete çevirmeye özen gösteriyoruz. Ancak son günlerde vatandaşlarımızdan yapılan hizmetlerin AKP tarafından kendilerine mâl edilmeye çalışıldığı bizlere aktarılmakta. Bu konuda hiçbir zaman siyasi davranmadık, siyaset yapmadık. Yalova’nın, Yalovalının menfaatine olan her işin altına imzamızı koyduk. Yıllardır aynı siyasi oyunlarla halkımızı aldatmaya çalışanlar görüyoruz ki bu seçimde de iş başındalar. Tüm bunlara rağmen biz yine aynı çizgimizi koruyacak ve halkımızın menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz. Çünkü bizim tek gayemiz hiçbir ego ve kapris yapmadan halkımıza hizmet etmektir. Ama kimse de bizim yapmış olduğumuz katkıyı yok sayamaz, vatandaşımızı yanıltamaz. Bunu yapanları siyasi ahlak çerçevesinde davranmaya davet ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.