ÖĞRENCİLER BAŞKAN SİLPAGAR’A YEREL YÖNETİMLERİ SORDU

Çiftlikköy Gazi Abdurrahman İlkokulu 3-A ve 3-D öğrencileri, Hayat Bilgisi dersi kapsamında yerel yönetimler konusunu işlemek için Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ı ziyaret etti. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği Başkan Silpagar, ziyaretin sonunda öğrencilere imza verdi.

Öğretmenleri Selda Yiğit ve Müzeyyen Şimşek’le birlikte Başkan Silpagar’ı ziyaret eden öğrenciler, sordukları sorularla yerel yönetimler ve yaşadıkları ilçenin yönetimi hakkında bilgiler edindi. “Biz çocuklar için projeleriniz var mı”, “Çocuğunuz var mı” gibi sorulara yanıt vermenin yanı sıra, mahallesindeki boş arsaya futbol sahası yaptırılması, kimsesiz çocuklara yardım edilmesi, büyüyüp pilot olduğunda Türk Hava Yolları’na alınması gibi istekleri de ilgiyle dinleyen Başkan Silpagar, öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtladı.

Başkan Silpagar, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sorularına yanıt vermek çok keyifliydi. Bu vesile ile böyle pırlanta gibi öğrenciler yetiştiren öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.