EGEMEN BAĞIŞ’TAN ANLAMLI ZİYARET

Altınova’nın Fahri Hemşerisi Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti. İlçede çeşitli temaslarda bulunan Bağış, iftarı da Hersek Mahallesi’nde yaptı.

Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış belediye binası önünde; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova ilçe Başkanı Hasan Zafer ve Altınova Belediye Meclis üyeleri tarafından karşılandı.

“DOĞRU YAPTIĞIMIZI GÖRÜYORUZ”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı dördüncü kez belediye başkanı olmasından dolayı kutlayan Bağış, “Çok nadir dördüncü döneme aday gösterdik. Metin kardeşimi aday yapmakla partimizin ne kadar doğru yaptığını şimdi görüyoruz. Kendisine ve ekibine yeni dönemde de başarılar diliyorum” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dike getiren Başkan Oral, Egemen Bağış’a teşekkür ederek, günün anısına bir hediye takdim etti.

HERSEK SAHİLİNİ GEZDİ

Belediye çıkışının ardından Hersek Sahili’ne geçen Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış, burada Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Hersek Sahili’nden Hersek Mahallesi’ne geçen Bağış, burada Hersekzade Ahmet Paşa’nın türbesini ziyaret etti. Bağış daha sonra Altınova Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftarlarına kalırken, iftarın ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii’nde Sakal-ı Şerif’i ziyaret etti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: