ALTINOVA’DA TEMMUZ MECLİSİ TAMAMLANDI

Altınova Belediye Meclisi 2019 Temmuz ayı oturumları, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında tamamlandı.

Altınova Belediye Meclisi’nin Temmuz ayı oturumlarında gündem maddeleri ve komisyon raporları ele alındı.

EKSİKSİZ KATILIM

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında yapılan 2019 Temmuz Meclis toplantısında gündem maddeleri ele alındı.

Meclis Üyeleri; Fevzi Arıcı, Bilal Ok, Birol Bayram, Ali Saruhan, Hasan Karabacak, Şaban Cineviz, Erol Aydın, Hüseyin Ekin ve İlknur Bayraktar Meclis Toplantısında hazır bulundular.Meclis toplantısında gündem maddeleri görüşülürken, komisyonlardan gelen meddeler ele alındı.

TÜRKÇE İSİM ZORUNLULUĞU

Altınova Belediyesi Temmuz Meclisinde, “Belediyemiz Sınırları ve mücavir alanlar içinde faaliyet gösterecek olan işyerlerinin afis, yazı ve tanıtım levhalarında Türkçe isim konulmasına; Meclis’te yapılan açık oylama sonucu oybirliği ile karar verildi.

TIR VE KAMYON GİRMESİ YASAK

Hersek Mahallesinde bulunan Radar Yolu Caddesi, Üçevler Caddesi, Zeytinlik Caddesi, Cumhuriyet Mahallesi Dereyolu Caddesi, Çınarkoru Caddesi, Ayrancılar Caddesi, Harmanlık Caddesi Tır ve Kamyon girmesi yasağının uygulanmasına; Meclis’te yapılan açık oylama sonucu oybirliği ile karar verildi.

Çavuşçiftliği Köyü Devlet Karayolu Altı Mahallesi Petekçiftliği Caddesi, 25. Sokak, Plaj Yolu Caddesi, Fatih Caddesi, İncirlik Caddesi, 37. Sokak ve 24. Sokağa kamyon, tır, servis minibüsü ve servis otobüsü girmesi yasağının uygulanmasına; Meclis’te yapılan açık oylama sonucu oy birliği ile karar verildi.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.