TÜRKİYE 3’ÜNCÜSÜ NİSA’YA BURS

Yıldızlar Türkiye Tekvando Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Nisa Erdoğan, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral tarafından bursla ödüllendirildi.

Yıldızlar Türkiye Tekvando Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Altınova Belediyespor Tekvandocusu Nisa Erdoğan,  Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

“DERECELER DEVAM EDECEK”

Tekvandoda Türkiye üçüncüsü olan Nisa Erdoğan, beraberinde babası Ekrem Erdoğan, annesi Filiz Alagöz Erdoğan ve Tekvando Hocaları İsa Gündağ ile birlikte Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.

Uzun soluklu çalışmaların meyvesini almaya başladıklarını ifade eden Tekvando Hocası İsa Gündağ “Daha çok çalışarak başarıların artarak devam etmesini hedefliyoruz. Bize her türlü desteği verem Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral ve meclis üyeleri ile kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyoruz” dedi. Nisa Erdoğan’ın anne ve babası da Başkan Oral’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

KUTLADI

Genç sporcuyu kutlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Bu başarı bizleri çok sevindirdi, gururlandırdı. Başarılarının devamını diliyorum. Yeni dönemde Türkiye derecesi yapan ve Milli Takıma seçilen sporculara belediye olarak burs vereceğiz. Nisa kızımıza da burs vereceğiz. Ben, ailesini, hocalarını ve çalışarak bu önemli başarıya imza atan Nisa’yı kutluyorum. Tekvandoda ilçemiz çok önemli potansiyele sahip. Hocalarımız çok özverili çalışıyor. 100’ün üzerinde lisanslı sporcumuz var. Bu, bizim için çok önemli. Ben tüm takımı kutluyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.