ÇİFTLİKKÖY’DE BAYRAMLAŞMA

Kurban Bayramı Çiftlikköy’de birlik beraberlik içerisinde kutlandı. Kurban Bayramı dolayısıyla bayramın ilk gününde Çiftlikköy Belediyesi Düğün ve Konferans Salonu’nda yapılan bayramlaşma töreniyle ilçe protokolü bir araya geldi.

Bayramlaşma törenine Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın yanı sıra İlçe Kaymakamı Cengiz Karabulut, Hava Meydan Komutanı Hv.Pilot Albay Zeki Koltukoğlu, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jnd. Teğmen Osman Tuncer, İlçe Emniyet Müdürü Cemil Kocabaş, Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz, ilçe protokolü ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.Daha sonra protokol mensupları İlçe Jandarma Komutanlığı ve Çiftlikköy Şehit Abdülhamit Kaya Polis Merkezi’ni ziyaret ederek bayramlaştılar.

Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Hava Meydan Komutanı Zeki Koltukoğluve Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, şehit ve gazi ailelerine bayram ziyaretleri gerçekleştirerek, Terör gazisi Tayfun Mollaahmetoğlu ve Şehit Suat Orak’ın ailesinin evlerine konuk oldular.

Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, tüm vatandaşların Kurban Bayramı’nın mübarek olması dileklerini ileterek, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının gelecek nesillere aktarıldığı günlere ulaşmanın sevinci ile İslam Alemi’nin ve tüm vatandaşlarımızın Mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.