CUMHURİYET HALK PARTİSİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ÖZCAN ÖZEL’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Barış, sevgi, kardeşlik, dostluk gibi yüce değerleri yoğun olarak yaşandığımız Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Bayramlar, birlik-beraberliğimizi perçinleyen, paylaşma ve hoşgörünün en güzel örneklerinin sergilendiği kutsal günlerdir.

Düşmanlıkların, dargınlıkların, kin ve nefretin unutulduğu, bir kenara bırakıldığıbayramların özünde,  kardeşçe kucaklaşma, dayanışma, hoşgörü, barış ve mutluluk vardır.

Ülkemizde yaşanan siyasal ve toplumsal gerginlik, kamplaşma ve kutuplaşma, yaşanan ekonomik kriz ve adaletsizlikler, terör, işsizlik, yoksulluk, huzursuzluk bayramı bayram tadından yaşamamızı engelleyen unsurlar haline gelmiştir.

Bayramların acılardan, üzüntülerden, sorunlardan, sıkıntılardan uzak kutlanması hepimizin ortak dileği ve beklentisidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, dünyada ve ülkemizde yaşanan acıların son bulduğu, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların olmadığı, adaleti, toplumsal barışı ve huzuru büyüten bir Türkiye ve dünya inancıyla, Bayramın ülkemize, dünyamıza, tüm insanlığa huzur, barış, bereket, refah ve mutluluk getirmesini diliyor, başta Yalovalı hemşerilerim olmak üzere Türk ve İslam Dünyasının Kurban Bayramını kutluyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.